Chceli by ste sa vydať
na výlet do prírody?

Všetko ste naplánovali a auto upratali o deň skôr, aby bol výlet naozaj príjemný. Vaše auto sa leskne ako nové. Vankúše voňajú sviežo. Povysávali ste tiež podlahové rohože. Zatiaľ to vyzerá dobre.

Prebudili ste sa v nádeji, že vás privíta slniečko... ale namiesto toho vidíte zamračenú oblohu. Pozriete sa von oknom a vonku vidíte hromadu blata. Vlasy dupkom vám stoja.

Čo sa deje? Vydýchnete úľavou, keď vás meteorológ uistí, že je ešte nejaká nádej a že dnes bude svietiť jasné slnko. Celá vaša rodina vkĺzne do gumákov a nasadne do auta. Cestou späť sa pozriete na rohože a zrazu je vám do plaču.

Podlaha vášho auta vyzerá, ako by ste nikdy nestrávili hodiny jej čistením.

Car in Nature Jorge Salvador
Až doposiaľ nebolo veľmi na výber

Velúrové rohože absorbujú nečistoty, a preto sa ťažko čistia. Aj keď sa vám ich podarí vyčistiť kompletne, je skôr malá šanca, že by niekedy vyzerali ako nové.

Pri gumových rohožiach zostáva špina často mimo rohože - na podlahe. A aj keď sa ľahšie čistia, v horúcom období môže ich toxický zápach naozaj pokaziť deň.
Dywanik welurowy
Dywanik gumowy
Dywanik gumowy
Našli sme riešenie

Etylenvinylacetát (EVA) je kopolymér novej generácie, ktorý sa podobá tvrdej pene a je široko rozšírený a používaný pri výrobe obuvi, ako v prípade nemeckej značky Birkenstock.

Tento koncept jsme převzali z východu a jako první jsme jej uvedli na trh v EU.Tento materiál je robustný a je známy mnohými ďalšími výhodami, ktoré nás podnietili k tomu, aby sme na trh uviedli podložky EVA. Tento koncept sme prevzali z východu a ako prvý sme ich uviedli na trh v EÚ.

Tak tu sú tie ďalšie výhody!

Rohože EVA si môžete užívať dlhé roky, pretože materiál je pevný a odolný proti opotrebovaniu. Je možné ich bez problémov vytiahnuť z auta, pretože sú superľahké. Je možné ich tiež rýchlo uložiť späť, pretože sú pružné.

Materiál EVA je vodeodolný, takže sa nemusíte obávať, že by vaše rohože premokli kvôli vode, snehu alebo blatu. Na rozdiel od gumy je EVA tiež známa tým, že je netoxická, hypoalergénna a bez zápachu.

Materiál je odolný voči nízkym aj vysokým teplotám, od -50°C do +50°C. Rohože EVA slúžia svojmu účelu po celý rok, pretože v zime nepresakujú a v lete nevypúšťajú zápach.

Svoje sľuby plníme a svoje slová dokladáme faktami - naši zákazníci dostávajú oficiálnu 12mesačnú záruku.
Dywanik gumowy
Štandardné rohože nepokrývajú celú podlahu vášho vozidla

Preto robíme všetko pre to, aby sme prekonali vaše očakávania. Máme vlastné šablóny, ktoré nám umožňujú predávať podlahové rohože na mieru pre každé vozidlo dostupné na trhu. Ako je to vôbec možné?

Každý deň pracujeme na tom, aby sme vlastnoručne zmerali všetky existujúce modely automobilov. Dbáme na všetky detaily a špeciálne vlastnosti v závislosti od modelu vozidla. Vďaka tejto miere nasadenia a posadnutosti detailmi pokrývajú rohože EVA až 99% podlahovej plochy a úspešne chránia vaše vozidlo pred kvapalinami a nečistotami. Každá rohož sa dodáva s plastovými zarážkami alebo páskami na suchý zips, ktoré ju pevne držia na mieste.

Jedinečná technológia, ktorá umožňuje 750 článkom zadržať akýkoľvek druh nečistôt.

Bunky pokrývajúce každú z rohoží sú ako malé nádoby, ktoré zhromažďujú a uchovávajú všetku špinu, prach a kvapaliny, dokiaľ ich nevyklopíte rukou alebo neopláchnete vodou.

Podlahové rohože EVA môžu uchovávať až dva litre tekutín bez toho, aby hrozilo, že sa tekutina vyleje do kabíny vozidla a v dôsledku toho sa namočí podlaha vášho vozidla.
Štandardné podlahové rohože sú obvykle čierne. Ponúkame vám možnosť výberu
Môžete si vybrať medzi:
  • 3 tvarmi buniek
  • 15 farbami rohoží
  • 22 farbami okrajov
To znamená, že si môžete vybrať z približne 250 jedinečných kombinácií. Kombinácie, ktoré podtrhnú váš štýl pri každom prejdenom kilometri.

Sme pre vás flexibilní

U nás si nemusíte objednávať celú súpravu. Ako výrobca vám ponúkame možnosť objednať si buď 1 rohož do tunela pre Audi A1, alebo 300 rohoží do kufra pre Mercedes-Benz triedy C - len ako príklad. Radi by sme ponúkli a vyrobili každú zákazku, pretože ste pre nás dôležití.
Väčšina rohoží do auta dostupných online je nekvalitných

Naše rohože EVA vyrábame sami v Poľsku. Náš výrobný závod sa nachádza vo Varšave. Strihanie, šitie, 3D profilovanie - zodpovedáme za každý detail, ktorý je tak dôležitý.

Robíme všetko pre to, aby ste získali čo najkvalitnejšie rohože do auta. Vďaka tomu sme každý deň obdarovaní pozitívnymi ohlasmi a päťhviezdičkovými recenziami, ktoré dostávame od našich zákazníkov.

Vyberte si lepšiu alternatívu

ZÁKAZNICKÁ PODPORA


  • Po-Pá: 9:00 - 17:00
  • info@evamats.eu
Made on
Tilda