info@evamats.eu
Galéria rohoží EVA
Pozrite sa, ako rohože EVA zmenili autá
  V spoločnosti EVA Mats veľmi dobre rozumieme potrebám každého milovníka automobilov. Žijeme v dobe inovácií a aj rohože do auta môžu byť viac ako len stieračom. Tisíce našich zákazníkov majú Rohože do auta EVA, ktoré môžu vodičovi pridať omnoho viac ako gumové alebo velúrové rohože. Ich inovácia v sebe spája odolnosť, dokonalé priľnutie k podlahe vozidla, ale aj k štýlu interiéru. To všetko vedie k omnoho spokojnejšej jazde.

  Šablóny pre rohože EVA vytvárame ručne pre každý model vozidla, takže lepšie sedia ako originálne rohože. Naši tvorcovia šablón zmerali nejedno vozidlo a prišli do styku prakticky s každým typom podlahy. Ich skúsenosti sú zárukou, že dodajú výrobok, ktorý bude chrániť podlahu vozidla na najvyššej úrovni. A to aj v prípade, že registračná značka nepatrí k tým najbežnejším. Ponúkame viac ako 250 farebných kombinácií, takže dodaná súprava ladí nielen s podlahou, ale tiež so štýlom interiéru vozidla.

  Ako sme už spomenuli v úvode, sme si vedomí individuálnych potrieb každého jazdca. Preto sme u našich súprav zvolili širokú škálu možností konfigurácie. Okrem už spomenutých farieb ponúkame možnosť voľby tvaru buniek, prvkov súpravy, ktoré je možné vždy objednať, a toho, ako má rohož pre vodiča vyzerať. S jazykom alebo bez neho a či má mať dodatočnú výstuhu v podobe podložky pod nohy, alebo nie. S rohožami EVA zmiznú všetky pochybnosti o tom, či sa rohože "hodia" do môjho vozidla, a zjaví sa otázka, ktoré rohože sa do interiéru vozidla "hodia" najlepšie.

  Dúfame, že vám tento stručný popis a prehliadka fotografií z realizácie priblížia produkt, o ktorom veríme, že vytvára budúcnosť, a my produkt, ktorý hrdo vyrábame - rohože EVA Mats.

  ZÁKAZNICKÁ PODPORA


  • Po-Pá: 9:00 - 17:00
  • info@evamats.eu
  Made on
  Tilda