Chtěli byste se vydat
na výlet do přírody?

Všechno jste naplánovali a auto uklidili o den dřív, aby byl výlet opravdu příjemný. Vaše auto se leskne jako nové. Polštáře voní svěže. Vysáli jste také podlahové rohože. Zatím to vypadá dobře.

Probudili jste se v naději, že vás přivítá slunce... ale místo toho vidíte zataženou oblohu. Podíváte se oknem a venku vidíte hromadu bláta. Vlasy se vám ježí.

Vydechnete si úlevou, když vás meteorolog ujistí, že existuje ještě nějaká naděje a že dnes bude svítit slunce. Celá vaše rodina vklouzne do gumáků a nasedne do auta. Cestou zpátky se podíváte na rohože a najednou je vám do pláče.

Podlaha vašeho auta vypadá, jako byste nikdy nestrávili hodiny jejím čištěním.

Car in Nature Jorge Salvador
Až dosud nebylo moc na výběr

Velurové rohože absorbují nečistoty, a proto se obtížně čistí. I když se vám je podaří vyčistit kompletně, je spíše malá šance, že by někdy vypadaly jako nové.

U gumových rohoží se špína často drží mimo rohož - na podlaze. A i když se snadněji čistí, v horkém období může jejich toxický zápach opravdu zkazit den.
Dywanik welurowy
Dywanik gumowy
Dywanik gumowy
Našli jsme řešení

Etylenvinylacetát (EVA) je kopolymer nové generace, který se podobá tvrdé pěně a je široce rozšířen a používán při výrobě obuvi, jako v případě německé značky Birkenstock..

Tento materiál je robustní a známý mnoha dalšími výhodami, které nás podnítily k tomu, abychom na trh uvedli podložky EVA. Tento koncept jsme převzali z východu a jako první jsme jej uvedli na trh v EU.

Tady jsou ty další výhody!

Etylenvinylacetát (EVA) je kopolymer nové generace, který se podobá tvrdé pěně. Je široce rozšířen a používán při výrobě obuvi, jako v případě německé značky Birkenstock.

Tento materiál je robustní a známý mnoha dalšími výhodami, které nás podnítily k tomu, abychom na trh uvedli podložky EVA. Tento koncept jsme převzali z východu a jako první jsme jej uvedli na trh v EU.

Tady jsou ty další výhody!

Rohože EVA si můžete užívat dlouhá léta, protože materiál je pevný a odolný proti opotřebení. Lze je bez problémů vytáhnout z auta, protože jsou superlehké. Lze je také rychle položit zpět, protože jsou pružné.

Materiál EVA je voděodolný, takže se nemusíte obávat, že by vaše rohože promokly vodou, sněhem nebo blátem. Na rozdíl od gumy je EVA materiál také známý tím, že je netoxický, hypoalergenní a bez zápachu.

Materiál je odolný vůči nízkým i vysokým teplotám, od -50°C do +50°C. Rohože EVA slouží svému účelu po celý rok, protože v zimě neprosakují a v létě neuvolňují zápach.

Své sliby plníme a svá slova dokládáme fakty - naši zákazníci dostávají oficiální 12-měsíční záruku.
Dywanik gumowy
Standardní rohože nepokrývají celou podlahu vašeho vozidla

Proto děláme vše pro to, abychom předčili vaše očekávání. Máme vlastní šablony, které nám umožňují prodávat podlahové rohože na míru pro každý vůz dostupný na trhu. Jak je to vůbec možné?

Každý den pracujeme na tom, abychom vlastnoručně změřili všechny existující modely automobilů. Dbáme na všechny detaily a speciální vlastnosti v závislosti na modelu vozu. Díky této míře nasazení a posedlosti detaily pokrývají rohože EVA až 99% podlahové plochy a úspěšně chrání váš vůz před kapalinami a nečistotami. Každá rohož se dodává s plastovými zarážkami nebo pásky na suchý zip, které ji pevně drží na místě.

Jedinečná technologie, která umožňuje 750 článkům zadržet jakýkoli druh nečistot.

Buňky pokrývající každou z rohoží jsou jako malé nádoby, které shromažďují a uchovávají veškerou špínu, prach a kapaliny, dokud je nevyklopíte rukou nebo neopláchnete vodou.

Podlahové rohože EVA mohou uchovávat až dva litry tekutin, aniž by hrozilo, že se tekutina vylije do kabiny vozu a v důsledku toho se namočí podlaha vašeho vozu.
Standardní podlahové rohože jsou obvykle černé. Nabízíme vám možnost výběru
Můžete si vybrat mezi:
  • 2 tvary buněk
  • 15 barev rohoží
  • 17 barev lemování

Proto si můžete vybrat z přibližně 250 jedinečných kombinací. Kombinace, které podtrhnou váš styl při každém ujetém kilometru.

Jsme flexibilní

U nás si nemusíte objednávat celou sadu. Jako výrobce vám nabízíme možnost objednat si buď 1 tunelovou rohož pro Audi A1 nebo 300 rohoží do kufru pro Mercedes-Benz třídy C - jen jako příklad. Rádi bychom nabídli a vyrobili každou zakázku, protože jste pro nás opravdu důležití.
Většina rohoží do auta dostupných online je nekvalitní

Naše rohože EVA vyrábíme my sami v Polsku. Náš výrobní závod se nachází ve Varšavě. Stříhání, šití, 3D profilování - zodpovídáme za každý důležitý detail.

Děláme vše pro to, abyste získali co nejkvalitnější rohože do auta. Díky tomu jsme každý den obdarováni pozitivními ohlasy a pětihvězdičkovými recenzemi od našich zákazníků.

Vyberte si lepší alternativu

ZÁKAZNICKÁ PODPORA


  • Po-Pá: 9:00 - 17:00
  • info@evamats.eu
Made on
Tilda